Paladog

97%

Spuštěno: 194199x | 20,41 MB

Ovládání

Pohyb

Popis

Paladog Vydejte se s odvážným psem zachránit celou zemi před zkázou ve strategické hře Paladog. Veďte svou armádu do nelítostných bojů proti nejrůznějším příšerám a nezastavte se dokud nebude všechno zlo poraženo. Hra má výbornou grafiku a potěší vás i svou dobrou hratelností.

49. nejlepší hra

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

hrac2015(kingdom rusháci)

už jsem porazil zombie krále,kouzelnou babu s žábou,růžovou mumii s korunou......no...za půl roku bude asi mrtvej i mistr duch neviditelný, ulízaný a s klíčem do dark cave.smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl. ale.....dáte mě někdo radu jak udělat aby sem si mohl načíst na 120 - abych mohl udělat 3 klokany nebo 1 tučnáka ???smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

+ +2 -
hrac2015

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)