MMO

War Thunder

Moskevská společnost Gaijin Entertainment (tvůrci slavných bojových simulátorů IL-2 Sturmovik: Birds Of Prey na Xbox 360 a PS 3, na PC Wings of Prey), již minulý rok představili výborný MMO letecký simulátor War… (více)

Hrát
Hra - War Thunder
Video se načítá

World of Tanks

Máte zájem proměnit svůj domov v prostředí bitevního pole? Ne, to asi určitě ne. Nicméně si můžete přenést ty nejlepší tankové bitvy první a druhé světové války k Vám domů, na monitor. Ano, řeč je o hře World of Tanks,… (více)

Hrát
Hra - World of Tanks
Video se načítá

World of Warplanes

Společnost Wargaming přináší svůj druhý počin na Vaše obrazovky! Kdo zná první hru World of Tanks (WoT), tak již z názvu mu bude jasné, že tentokrát se bude jednat o vzdušné souboje stíhačů první a druhé světové… (více)

Hrát
Hra - World of Warplanes
Video se načítá

Berserk The Cataclysm

Opět vám přinášíme jednu z mnoha skvělých MMO her! Tentokrát se jedná o sběratelskou karetní hru, ve které budete objevovat strategické schopnosti nejen vašich jednotek, ale i svých vlastních. Ve hře budete objevovat… (více)

Hrát
Hra - Berserk The Cataclysm
Video se načítá

Shards of War

Máme tu skvělou hru ze žánru MOBA, což je druh her jako je DOTA. Vyberete si bojovníka, se kterým následně nastoupíte do arény, kde bojujete proti nepříteli a snažíte se dobít jeho území. V Shards of War se děj odehrává… (více)

Hrát
Hra - Shards of War
Video se načítá

Drakensang

Staň se hrdinou ochraňujícím svět před nástrahami přicházejícími z jiných světů a dimenzí ve skvělé hře s úžasnou 3D grafikou Drakensang. Po bezplatné jednoduché registraci se můžeš snadno stát součástí úžasného světa… (více)

Hrát
Hra - Drakensang
Video se načítá

Heroes of Might and Magic Online

Ovládejte své mocné hrdiny a doveďte jejich silné armády k vítězství b této prohlížečové F2P RPG strategii! Might & Magic Heroes Online vás zavede fantasy světa, ve kterém příšery a hrdinové svádějí neuvěřitelné… (více)

Hrát
Hra - Heroes of Might and Magic Online
Video se načítá

Aion

Aion je populární 3D fantasy MMORPG hra, která se odehrává ve světě zvaném Atreia. Budete mít na výběr jednu ze dvou soupeřících frakcí. Připravte se na dobrodružství, ve kterém budete prozkoumávat dech beroucí krajiny,… (více)

Hrát
Hra - Aion
Video se načítá

Top Eleven

Všichni fanoušci fotbalu, je to tady! Představujeme vám vynikající online manažérský simulátor. Hra získala obrovský úspěch ve Francii, Izraeli, Itálii, Velké Británii a ve více jak 70 dalších zemích na Zemi! Hra se dá… (více)

Hrát
Hra - Top Eleven
Video se načítá

4Story

Vítejte ve skvělé fantasy hře 4story, ve které se ponoříte do magického světa Iberia. V tomto světě už od pradávna proti sobě válčí dva národy, Derian a Valorian. Přidejte se tedy na jednu stranu a rozšiřte tak řady… (více)

Hrát
Hra - 4Story
Video se načítá

Dark Orbit

Darkorbit je stále populárnější on-line hra, která hráče zavádí do hlubokého vesmíru, kde se svou lodí čelí nejrůznějším nástrahám. Jedná se v zásadě o arkádovou střílečku, ve které je na začátku každému hráči přidělena… (více)

Hrát
Hra - Dark Orbit
Video se načítá

Rail Nation

Jste fanouškem vlakových souprav a všeho co se týče vláčků? Tak přesně tohle je hra pro vás! Po jednoduché registraci můžete zavítat do světa železnic a ocelových ořů, kteří se prohánějí po kolejnicích. V této hře si… (více)

Hrát
Hra - Rail Nation
Video se načítá

Shakes a fidget hra online

Shakes a Fidget je skvělá zábavná online hra, která vznikla na motivy stejnojmenného komiksu autorů Oscara Panniera a Marvina Clifforda. Ten vycházel původně v němčině a byl parodií na hru World of Warcraft. Samotná… (více)

Hrát
Hra - Shakes a fidget hra online
Video se načítá

Wartune

Máme tu skvělou hru, která mísí prvky strategie s klasickým online RPG. Opět se se svým hrdinou postavíte proti mocným fantasy nepřátelům. Hrdina získává zkušenosti a díky tomu mže postupovat na vyšší úrovně. Za… (více)

Hrát
Hra - Wartune
Video se načítá

MU Classic

Zahrajte si parádní RPG pařbu, která vychází z původní hry MU Online. Budete objevovat mnohé světy a nejrůznější místa po celé mapě. Budete se utkávat s nepřátelskými nestvůrami a vojáky a bojovat na život a na smrt.… (více)

Hrát
Hra - MU Classic
Video se načítá

Astro Lords

Dobijte vesmír a založte v něm nový život! Astro Lords je parádní strategie, ve které budete kolonizovat asteroidy ve vesmíru. Na asteroidu si vždy postavíte základnu, díky které můžete stavět další budovy. Budov je na… (více)

Hrát
Hra - Astro Lords
Video se načítá