MMO

Hero Zero

Máme tu další parádní MMO pařbu, která je tak trochu obměnou Shakes and Fidget. Po jednoduché registraci si budete moci vytvořit vlastní postavu, se kterou si budete moci vyzkoušet různé životní situace. Simulace života,… (více)

Hrát
Hra - Hero Zero
Video se načítá

World of Warships

Dlouho očekávaná simulace lodních bitev je tady! Wargaming přichází se svou novou pařbou World of Warships, zatím v beta testování. K sérii tankových a leteckých bitev se tak přidávají námořní. Musí se momentálně však… (více)

Hrát
Hra - World of Warships
Video se načítá

World of Tanks

Máte zájem proměnit svůj domov v prostředí bitevního pole? Ne, to asi určitě ne. Nicméně si můžete přenést ty nejlepší tankové bitvy první a druhé světové války k Vám domů, na monitor. Ano, řeč je o hře World of Tanks,… (více)

Hrát
Hra - World of Tanks
Video se načítá

Metin 2

Ve hře Metin 2 se ocitnete v úžasném světě fiktivního orientálního kontinentu, kde budete moci dokázat svou sílu, odvahu, chytrost i čest. Tato země se skládá ze tří království Shinso, Chunjo a Jinno, která byla za dob… (více)

Hrát
Hra - Metin 2
Video se načítá

Armored Warfare

Zahrajte si novou parádní tankovou pařbu, ve které si budete moci vyzkoušet moderní tanky. Ve hře se objevují tanky začátkem doby 60. let až po moderní současnost. Vyzkoušet si tak můžete Leoparda, M1 Abrams nebo T-90.… (více)

Hrát
Hra - Armored Warfare
Video se načítá

4Story

Vítejte ve skvělé fantasy hře 4story, ve které se ponoříte do magického světa Iberia. V tomto světě už od pradávna proti sobě válčí dva národy, Derian a Valorian. Přidejte se tedy na jednu stranu a rozšiřte tak řady… (více)

Hrát
Hra - 4Story
Video se načítá

Nostale

Nostale je volně přístupná on-line prohlížečová hra, která tě zavede do fantastického světa plného nadpřirozených bytostí, magie, vznešených bojovníků a nevinných, kteří potřebují právě tvou pomoc. Na rozdíl od spousty… (více)

Hrát
Hra - Nostale
Video se načítá

Legends of Honor

Nová strategická pařba od tvůrců her Empire a BigFarm! Čeká na vás vaše vlastní království, ve kterém budete stavět mnoho různých budov. K dispozici budete mít farmy, doly, zbrojířství, univerzitu nebo kasárna. Se svým,… (více)

Hrát
Hra - Legends of Honor
Video se načítá

War Thunder

Moskevská společnost Gaijin Entertainment (tvůrci slavných bojových simulátorů IL-2 Sturmovik: Birds Of Prey na Xbox 360 a PS 3, na PC Wings of Prey), již minulý rok představili výborný MMO letecký simulátor War… (více)

Hrát
Hra - War Thunder
Video se načítá

Aion

Aion je populární 3D fantasy MMORPG hra, která se odehrává ve světě zvaném Atreia. Budete mít na výběr jednu ze dvou soupeřících frakcí. Připravte se na dobrodružství, ve kterém budete prozkoumávat dech beroucí krajiny,… (více)

Hrát
Hra - Aion
Video se načítá

Drakensang

Staň se hrdinou ochraňujícím svět před nástrahami přicházejícími z jiných světů a dimenzí ve skvělé hře s úžasnou 3D grafikou Drakensang. Po bezplatné jednoduché registraci se můžeš snadno stát součástí úžasného světa… (více)

Hrát
Hra - Drakensang
Video se načítá

Nosgoth

Připravte se na pořádně rychlou střílečku, která se k vám blíží! Hra je od tvůrců legendární pařby Legacy of Kain a slibuje mnohé! Ve světě, kde se řežou upíři s lidmi, není čas na nějaké rozmýšlení či taktizování,… (více)

Hrát
Hra - Nosgoth
Video se načítá

Rail Nation

Jste fanouškem vlakových souprav a všeho co se týče vláčků? Tak přesně tohle je hra pro vás! Po jednoduché registraci můžete zavítat do světa železnic a ocelových ořů, kteří se prohánějí po kolejnicích. V této hře si… (více)

Hrát
Hra - Rail Nation
Video se načítá

Grepolis

Grepolis je krásně graficky provedená interaktivní prohížečová hra zasazená do prostředí Antiky. Jako všechny tyto hry se odehrává v reálném herním čase a cílem každého hráče je ovládnout co největší území tohoto… (více)

Hrát
Hra - Grepolis
Video se načítá

The Settlers Online CZ

Internet nabízí mnoho zábavy a jednou z nich jsou i online prohlížečové hry. Jednou takovou online pařbou je i skvělá hra The Settlers online. V dalších řádcích si lehce přiblížíme o čem tato prohlížečová hra je. Pokud… (více)

Hrát
Hra - The Settlers Online CZ
Video se načítá

Elsword

Fantasy roll-play hra, která vás vtáhne do barevného světa anime. Ve hře máte na výběr 9 různých postav, z nichž jedna je samotná Elsword. Každá postava se pak může vydat jedním ze třech povolání. Hra má velice obsáhlý… (více)

Hrát
Hra - Elsword
Video se načítá


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)