Mine Clone

80%

Spuštěno: 279624x | 1,31 MB

Ovládání

Pohyb
Pohyb
Bourání
Stavění
Míření
Zbraň/Krumpáč
E
Inventář
F
Úkoly
1-5
Akce

Popis

Mine Clone Pokud znáte hru minecrat, tak se Vám tato pařba bude určitě líbit! Je to takový hodně osekaný minecraft, ale stále toho zůstalo dost, abyste si užili stavění pomocí kostiček. Každý den budete moci splnit nějaký úkol, musíte shánět potravu a stavět. Dostupných materiálů máte v inventáři požehnaně, a navíc jich je neomezený počet. Tak si postavte třeba útulný domeček.

Hra vyžaduje nainstalovaný doplněk Unity 3D.

Vložit hru na stránky

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

ela mela(Mise Jupiter)

Nevíte je tam víc zvířat než jednosmajl? já jsem tam našla a zabila jednoho čuníka a nemohla jsem najít druhého . A chci se se zeptat jak mám sníst to maso co se mi ukáže tam dole v té tabulce.

+ +0 -
ela mela

mrott

ela mela: já jsem tam našej ještě krávu a jí se to tak že když máš to maso tam v invetáří se 4 políčky tak stiskni 1 (nebo to číslo na kterém políčku to máš) smajl

+ +0 -
mrott

ORTEL(pařmen)

werich: pokud chceš si zít kostku tak zmačkni e a naskočíty inventař tak tam jsou šelijakí kostky tak sinijakou vibereš a zmačkneš pravý tistk miší a maštosmajl

+ +2 -
ORTEL

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)