Diggy

86%

Spuštěno: 9681x | 4,51 MB

Ovládání

Pohyb
Vrták
E
Radar

Popis

Diggy Diggy je zábavná akční hra se skvělou grafikou, v níž se stanete hledačem vzácných drahokamů. Ty se většinou ukrývají hluboko v zemi, takže budete muset využít svůj vrták, abyste se k ním dostali. Za posbírané drahokamy získáte peníze, které je možné použít k vylepšení vrtáku a další upgrady.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

páchnoucí krysa

fakt néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj hrasmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

+ +0 -
páchnoucí krysa

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)