Forum - depka

mikiju123mikiju123 VIP
jak léčíte depku? já v lese na kamenu nebo ve fitku

Komentáře

Lenka59

Pomáhá mi kočičí přitulení, někdy práce na zahradě, když to hezky roste a taky poslech rockových legend - je jich hodně a je to paráda.(Jinak v nemocnici teď byla k depce docela příležitost, ale už je lépe!)

+ +5 -
Lenka59

kočinaVIP(Klubovna)

nadávám, ventiluju, jsem v přírodě, hladím psa, dám si zákusek nebo dobrou čokoládu, ale je dobré si třeba zařvat nahlas, nedusit smutek v sobě, mít dobrého kamaráda, rozdělit se jak s radostí, tak i se starostí. Pravá depka je svinstvo, asi chce odbornou pomoc, psychiatra, aby nedošlo k sebepoškození, začarovaný kruh se musí přerušit a sluníčko zas vysvitne, je třeba se radovat z maličkostí a moc se neohlížet zpět, vrátit se nejde...smajljen odrazit se ode dna(?)smajl

+ +7 -
kočina

DuKVIP

Ahoj, u mne je to dlouhodobý stav. Depku si léčit neumím. Jediné, co zvládám je přestat o některých věcech přemýšlet a tak se nedostat do deprehlubin. K tomu nepřemýšlení mi pomáhá RAKETKA. Jupí juchů smajlsmajlsmajl

+ +7 -
DuK

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.