Nejnovější článek: Odhalme tajemství řetízků a přívěsků se symboly

Více článků v magazínu :Anketa

Tvé naposled hrané hry

  • Hra - Twisted City
    Video se načítá
    Hra - Trollface Quest 2
    Video se načítá

Forum - cukrový

mikiju123mikiju123 VIP
jaké cukrový máte nejraději

Komentáře

jamakaVIP(Klubovna)

Nejlepší cukroví jsou pečená vepřová žebírka smajl, ale když už, tak asi marcipán a různé nepečené cukroví a vůec....všechno. smajlsmajl

+ +7 -
jamaka

otto46VIP(Klubovna)

Já beru všechno sladké, ale když si mohu vybrat, tak beru čokoládové (pokud možno s hořkou čokoládou a co nejvíc procent kakaa) a se šlehačkou. Nesmí toho být však moc, protože pak mi je z těch dobrot špatně.smajlsmajlsmajlsmajl
Nevyhledávám ty moderní dorty potažené marcipánem.smajlsmajlsmajl

+ +6 -
otto46

kočinaVIP(Klubovna)

stejně jako Umělkyně Marintte, všechno!, nic sladkého přede mnou neobstojí a nejlepší jsou cizí(co jím u jiných)smajlsmajl a taky želé(méďo bacha na kočinu!) a čokoláda, včera jsem měla hořkou a bílou s malinamismajl, za hlídání pejska a taky mandle v čokoládě a ovocný dort a KAFE k tomusmajl

+ +6 -
kočina

iveta.evitaVIP(Klubovna)

kočina: Jů to jseš sladkomil, stejně jako můj přítel Kája.Dnes na svátek dostal balík sladkostí a už se do toho pustil, před ním sladké také neobstojí.smajlsmajlsmajl Jo a na vánoce mu peču velkou bednu medvědích tlapiček podle jeho maminky. smajl

+ +4 -
iveta.evita

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.