Forum - doprava z místa na místo

mikiju123mikiju123 VIP
jak se nejraději přepravujete z místa na místo ?

Komentáře

DuKVIP

Ahoj, já měl úplně nejraději motorku. Už od 2 km, protože jsem na ní vozil 50 l. barel s vodou od hydrantu, do několika set km, protože jsem jezdil Morava - Praha, Morava - Dvůr Králové n.L. za mámou a tak. Používal jsem motorku místo auta. Vždyť člověk v autě jede nejčastěji úplně sám. Dovezl jsem na motorce třeba i stromek na Vánoce, v batohu. Nebyl v takovém tom šikovném pytli. To byly časy. Ale už snad patnáct let žádnou motorku nemám, tak se přesunuji jak to jde. smajlsmajlsmajl

+ +5 -
DuK

otto46VIP(Klubovna)

U nás je to podle účelu. Na nákupy do města a okolí autem (pěšky a na kole bychom nic nepřinesli). Na procházky pěšky a pokud je dobré počasí, tak na kole (okolo 50 km okruhy). Vlakem jsem jel už dávno (naposledy na Slovensko na sraz po 50 letech ze školy). Pak také na dovolenou někdy letadlem (např. do Tunisu by se autem jelo špatně)smajlsmajlsmajl

+ +6 -
otto46

kočinaVIP(Klubovna)

u kočiny to vypadá: pěšky na houby, po výletech a procházkách 1-20km, do města(5km)na kole nebo autem, autobussmajl, ale nej je vlaksmajl a to až 500kmsmajl

+ +6 -
kočina

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.