Forum - ,,Návrat" a takové malé přiznání...

Rochelle GoyleRochelle Goyle
Ahoj, pravděpodobně to nikoho nezajímá, ale tohle je pro ty, co si pamatují mě nebo moji ,,sestru" Hotness. Není to moje sestra, je to něco jako moje alter ego (resp. druhá osobnost), mám roztříštěnou osobnost, takže proto byly oba účty neaktivní zároveň. Jsem to já, ale ,,v jiném světle". Pokud někdy budu na nějakých ,,superhrých", jak já těmto stránkám říkám obecně, aktivní, tak mě můžete najít na hdp.cz. Mám tam blog kde jsem zrovna přidala článek, kde se můžete dozvědět víc o progresu v mém životě. Už mi není tolik co předtím, když jsem byla aktivní naposledy. Je mi čerstvých 18 let. Na svůj blog na hpd budu s největší pravděpodobností psát příběhy po pár pivech, takže takové náhodné myšlenky nebo i vzpomínky z mého život (pokud by se to někomu chtělo číst). Omlouvám se za tento příspěvek ve fóru, ale chtěla jsem se jen tak ozvat a dát jakože vědět, že stále žiju. Je jedna hodina ráno, když tohle píšu. Takže dobrou noc, anebo dobré ráno.

Komentáře

mikiju123VIP(Klubovna)

pokud je mi známo rozpolcená osobnost znamená že člověk trpící touto formou poruchy neví o svých činech u druhé osoby svého já zajímavé je že ty chodíš dvojmo na raketku a víš to , k tomu pivu jdi si raději vybít splíny třeba sportem

+ +3 -
mikiju123

Rochelle Goyle(Monster high)

mikiju123: U každého člověka se můžou různé poruchy projevovat trochu jinak, než u ostatních. Neexistuje žádné pravidlo, že se něco u všech odehrává úplně stejně. Netrápily mě žádné splíny, jen jsem se nudila. A k tomu sportu, díky za tip, ale já sotva chodím, takže sport už pro mě nenísmajl

+ +2 -
Rochelle Goyle

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.