Forum - Bugy, chyby

BambilionBambilion VIP
V této kategorii můžete psát bugy, které jste našli ve hrách nebo na tomto portále a chyby, které jakýmkoliv způsobem brání běžnému používání raketky.

Komentáře

eric coumyVIP(Klubovna)

hlásím chybu v této hře http://www.raketka.cz/herna/kostky
aktivně ji hraji přes dva roky
nadávám a stěžuji si už dva roky
údajně mám jen smůlu, já tvrdím že to je blbost a něco tam nesedí
třeba dnes jsem hrál 4 hry a přišel o 70 000 mincí
což není nic neobvyklého, naopak se to teda nestává a průběh bývá často stejný a výsledek je stále stejný

+ +0 -
eric coumy

eric coumyVIP(Klubovna)

Bambilion: mně bylo kdysi sděleno nevím jestli nedopatřením, že jsou kostky krátkodobě proherně nastavený
vyvoj mi psal že na simulacích má max odchylku 10 000 při 10 000 000 hodech, což je odchylka jedno promile
těch 70 000 mincí za 4 hry, to bylo odhadnu tak max 3500 hodů, což při sázce 498 mincí dělá odchylku cca 4 procenta , čili 40 promile

opravdu kostkuji již roky a nechávám tam všechny mince, což dle mě není náhoda, i ten průběh hry bývá velice často takřka totožný
tak 7 z 10 her tě nejprve obere, často fakt o hafo, pak tě to po mnoha hodech vrátí na počáteční stav a opět to začíná brát
prohrát desetisíce mincí je častý jev, ale naopak se to moc nestává

konzultoval jsem to i s jinými hráči a většina má názor, že na kostkách nelze vyhrát

vývoj tohle téma ignoruje u mě a já se mu nedivím a chápu, nebyl jsem na něj zrovna často milý kvůli tomu a opírá se o své simulace

já se opírám pro změnu o praxi smajl mi nejde o to vyhrát vždy, to je nesmysl
ale ze zkušenosti si dovolím tvrdit, že tam něco nehraje a pasovalo by na to ten termín - krátkodobě proherně nastavený


s minulým adminem jsem se domluvil a dostal jsem jeho požehnání, pokud vyvoj přesvědčím, na jednu mnou navrhovanou kosmetickou úpravu
početně to nic nezmění, ale možná by to mohl zamezit extrémům
navrhuji jiné rozložení proher a výher
třeba lichá čísla prohru sázky a sudá čísla výhru sázky

netvrdím, že se něco změní, protože početně je to to samé
ale ocenil bych, kdyby se to zkusilo, otestuju a dám vědět


PS: možná když jsem o kostkách s někým diskutoval, proběhla nějaká informace, že Raketka " ví ", že kostky nejsou nejideálněji nastavené a že to asi ani nepůjde, aspoň tedy s možnostmi, které má Raketka k dispozici

+ +0 -
eric coumy

BambilionVIP (administrátor)

eric coumy: V této hře není co vymýšlet. Sice nevím, jak jsi mohl prohrát za 4 hry 70k mincí, když se na jeden hod dá vsadit maximálně 500 mincí. Tohle jsou prostě kostky. Ty nemůžeš nijak obehrát a rozhodně nejsou nijak "cinknuté" z naší strany.

+ +1 -
Bambilion

otto46VIP(Klubovna)

Ahoj,
podívej se prosím na hru Spot N Smash. Když reaguješ okamžitě, tak na jednu hru máš zisk maximálně 100 - 120 bodů (spíš méně). Hra má celkem 200 kol. Tím vychází ideální výsledek okolo 20 000 a nanejvýš do 30 000 (to musí reagovat jak robot). Na prvních místech jsou však výsledky milionové.
Zkus od těch hráčů zjistit, jaká je chyba ve hře a případně ji odstranit. Už i střední agent totiž vyžaduje pro většinu nesplnitelné skóre (pokud tedy nezají šulení).

Děkuji Otto46

+ +3 -
otto46

eric coumyVIP(Klubovna)

Bambilion: zeptám se jako juhele smajl to je omyl ?
6. rebel 1 2595101 19.3.2020 11:43
on ti vysvětlil, že to byl omyl, ty mu dáš velkorysý pardon a další den si to tam našulí znova
to není ani k smíchu, ani k pláči smajl

+ +1 -
eric coumy

juheleVIP(Klubovna)

Bambilion: To je omyl???? Spot N Smash Na 100%
1. drak07 3660000 18.2.2020 15:49
2. voky15 2970000 1.3.2020 17:44
3. Olda70 2970000 12.3.2020 21:00
4. stakva 2891598 3.3.2020 8:19
5. babiska 2834586 29.2.2020 16:07
6. rebel 1 2595101 19.3.2020 11:43

+ +1 -
juhele

krivoklatVIP(Klubovna)

Ahoj, chyba v hre http://www.raketka.cz/h/baby-pacman?tiež som sa divila, aké je to jednoduché, no stačí len prepísať skore ktoré sa Vám hre narátava, tým ale nechcem povedať , že by sa tých 24 tisíc nedalo nahrať, určite áno, že to ja nedokážem, to ešte neznamená, že to nedokážu druhí hráči,pa pa pekný deňsmajl, takže ako víkendovku nebraťsmajl

+ +2 -
krivoklat

BambilionVIP (administrátor)

krivoklat: Zdravím tě,
tato hra nepochází z naší distribuce, tudíž nemáme žádnou možnost upravovat zdrojový kód hry. Díky ale za nahlášení problému. Tato hra by měla být vyřazena z agentů, jelikož v ní lze tímto způsobem velmi snadno podvádět.

+ +3 -
Bambilion

eric coumyVIP(Klubovna)

krivoklat: to jsi hodně skromná smajlsmajl já tam nahraju hodně , ale je to zbytečný díky supermegagigahráčům
jinak je to fakt postavený na hlavu, že hra není v agentech ani ve víkendovce, protože to někteří našulí, přestože mají možnost si to na férovku zahrát

+ +0 -
eric coumy

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.