Forum - Vaše nápady

BambilionBambilion VIP
Pokud máte nějaký nápad, jak tento herní portál vylepšit či máte nějaké připomínky, můžete je napsat zde. Budu velmi rád, pokud se s námi podělíte o váš názor či nápad, jak udělat raketku ještě lepší. Opět vás prosím, zbytečně nespamujte a nehádejte se zde.

Komentáře

BambilionVIP (administrátor)

Vaše připomínky a nápady jsem si pročetl. Ty zajímavé vezmu v potaz a budeme o nich jednat dále, zda-li jsou relevantní v poměru čas/přínos. Díky vám za vaše názory smajl. Kdyby jste měli další nápady, nebojte se je sem napsat

+ +2 -
Bambilion

mikiju123VIP(Klubovna)

Bambilion: kuk když se podíváš na profil hráče popojedeš až dolů jsou tam obrazy jako třeba hledač pokladů zadar hodnotič pasáček vepřů smajltak tady bych přidal nějaké obrazy třeba otto odehraje každou hru vše zkusí tam bych se zaměřil smajl

+ +2 -
mikiju123

BambilionVIP (administrátor)

kočina: Zdravím tě a díky za tvůj nápad. O tomto jsem již uvažoval. Co se týče víkendovek, o těch jsem již uvažoval, že by bylo vhodné udělat je kupříkladu i přes týden, když těď mají všichni spoustu času a pokud chtějí, mohou trávit čas na raketce.

+ +1 -
Bambilion

eric coumyVIP(Klubovna)

zavedení sezónních žebříčků smajl přesnější představu jak by to mohlo fungovat již má Raketka roky a věřím v úspěch a spokojenost všech

pár krát za rok soutěžní hru jako je mapa pokladů či bobří stezka smajl

rozšířit triatlony smajl

rozšířit nabídku vajíček k piplaní smajl

nové mety na počty splněných agentů a možná i hodnosti smajl myslím že ohledně nových hodností tu byla nějaká anketka, já navrhoval severské bohy

pěstování hráčské kultury smajl s čímž souvisí trestání nehráčských praktik smajl


výzvová bitva smajl na principu skupinové výzvy spouštět třeba v úterý a čtvrtek v 19:00, objevil by se odkaz v síni, hráči by se přihlásili, a vždy první půlka splnivších by postoupila dál, až by jeden vyhrál
možná bych zavedl startovné a vítěz by bral bank

koukáte jak jsem stručný co smajlsmajl podrobnosti můžu zaslat na požádání smajl

+ +3 -
eric coumy

BEDA1VIP

Už jsem to psal několikrát, že občas se u výběru středního agenta kdy je odebráno 50 mincí je výhra třeba 46 nebo 42 mincí, což je trošku na hlavu.

+ +4 -
BEDA1

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.