Forum - Víkendovky

BambilionBambilion VIP
Zde bych byl velmi rád, kdybychom zde společně probrali, které hry jsou vhodné na víkendovky a které nikoliv. Zároveň zde můžete uvést, které hry je možné snadno ošulit a podvodným hraním lze získat nepřirozeně vysoké skóre. Tyto hry bych se pokusil z týdenních víkendovek nejlépe vyřadit. Prosím vás o žádné hádky nebo nadávání zde. K tomu toto vlákno určené není.

Komentáře

voky15VIP(Klubovna)

Já bych řekl at si vybíra admin podle svého, pak někdo napíše hru ve které je první a má zk zadarmo, akorát se tu pak dohadujeme mezi sebou že jeden si napíše hru která ho baví, další napíše hru, ale vždy vybírá za sebe protože je v té hře první

+ +3 -
voky15

eric coumyVIP(Klubovna)

voky15: sorry, ale hry pro víkendovky lze vybírat nestraně
ale klidně ať se pouští hry kde lze podvádět, aspoň nám mnozí ukáží co jsou zač

já jsem hry prošel a kritérium pro umístění do seznamu bylo že nelze hru zatím našulit , není třeba na dobré skóre hrát ji dny a kde není zpomalení hry rozhodujícím faktorem

čili nikde nefigurovalo kritérium, zda mě hra baví či jde

a ta tvá zmínka o zkušenostech zadarmo mě fakt pobavila
za prvé je to tady se zkušenostmi fraška, protože je zadarmo mnozí mají z našulených agentů a výzev
a před pár dny jsi zadarmo pobral nějaký zkušenosti za našulený topky a nevšiml jsem si, že by ti to vadilo a dalším


a jestli se nevím kdo dohaduje a spekuluje, že mám v seznamu hry které mi jdou, tak to je spíše tím, že nejdou našulit a já mačkat a klikat umím obstojně smajl

+ +0 -
eric coumy

BambilionVIP (administrátor)

Vaše komentáře jsem si přečetl. Děkuji těm, kteří mi zaslali do soukromých zpráv nebo sem své seznamy her, které jsou posle nic vhodné a které nikoliv. Nyní tyto seznamy zpracovávám a snažím se z nich udělat nějaké relevantní východisko, které je nejlepší možné pro správný chod víkendovek. Kdyby jste měli další připomínky nebo další hry do sezmanu, klidně je pište sem či do soukromých zpráv. Díky smajl

+ +1 -
Bambilion

eric coumyVIP(Klubovna)

Bambilion: nechci být hnidopich smajl ale proč ti někdo zasílal seznam her vhodných pro víkendovky do zprávy a zde to nezveřejnil ?
to bylo snad smyslem, aby jsem zde prodiskutovali či prohádali, zda lze tato či tato hra ošulit
já uvedl můj seznam a očividně nikdo nic nenamítal smajl
čili buď souhlasí ostatní a nebo ví, že nějaká hra jde našulit a nechají si to až na víkendovku, aby nám ukázali jací jsou to supermegagigahráči

+ -1 -
eric coumy

DuKVIP

Ahoj, díky moc za příspěvek. Pokud si dobře pamatuji, Eric psal soupis her, které jsou vhodné na naše víkendové zápolení. Kdybys, Ericu, sem ten seznam dal. My ho rozcupujeme na malé kousíčky a co zůstane, to by se mohlo hrát jako víkendovky. smajlsmajlsmajl

+ +0 -
DuK

eric coumyVIP(Klubovna)

SMRTELNÍK: a já naivně čekal něco k věci smajlsmajl takže když navrhnu hru já, tak je to proto, že ji umím a když někdo jiný, tak už to neplatí ...
hele mám karanténu na zprávy smajl tak v klubovně něco kopni na oslavu smajl
myslím, že jsi to všem docela natřel, protože jsi hru dohrál smajl

+ +0 -
eric coumy

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.