Forum - CHLAP NA BENZÍNCE

šéf tygr správnákšéf tygr správnák

DOJDE CHLAP NA BENZÍNKU A PTÁSE,KOLIK STOJÍ JEDNA KAPKA BENZÍNU,ZADARMO,TAK MI NAKAPEJTE PLNOU NÁDRŽ.

Komentáře

paniprospesna(Proty co se umějí bavit)

fajn a co tohle:je vlk v jamne a prijde zajíc a rika:haha vlku ses tak blbej ze te pocuram a vlka pocural vlk se rozzlobil a zajic rika ses jeste blbjejsi a proto te pokadim a pokadil ho a vlk byl zlosti bez sebe a rika pockej as te dostanu a zajicovi je to jedno ale za chvilku uklouzne a spadne k vlkovi a zacne se bat a povida pretstav si vlku ze sem se ti prisel omluvitsmajlsmajlsmajlsmajl

Edit 18:23: ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

+ +4 -
paniprospesna

Rochelle Goyle(Monster high)

Dva kamarádi si povídají a jeden řekne: ,,Podívej, ta štíhlá blondýnka je moje manželka, a ta černovláska je moje milenka." A druhý odpoví: ,,Fííí ha! U mě je to přesně naopak!" smajl

+ +9 -
Rochelle Goyle

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.