Oiligarchy

86%

Spuštěno: 15136x | 2,57 MB

Ovládání

Popis

Oiligarchy Oiligarchy je perfektní strategická hra, ve které bude vaším úkolem těžit ropu a tím získat dostatek peněz a politické moci. Začínat budete téměř od nuly, jen s počátečním kapitálem, postupně se z vás však může stát skutečně mocný a bohatý člověk. Stačí jen zvolit tu správnou strategii, která vás ke slávě přivede.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

LinnyVIP

Politika se jede následovně: Máte možnost sponzorovat někoho ve volbách - republikány nebo demokraty (červená nebo modrá). Musíte se rozhodnout, koho podporovat a kolik mu věnovat peněz. Ve "volebním závodě" pak podporujete stranu tím, že jí sypete peníze (taková ta šipka v pravé části obrazovky). Jeden klik = jedna dávka peněz. Když vyhraje strana, kterou jste podporovali, pak bude prosazovat zákony podporující těžbu ropy (tedy vás), když vyhraje někdo, koho jste nepodporovali, tak naopak půjde proti vám a bude hru stěžovat.

+ +1 -
Linny

godfather13(ŇAŇA A TOMO)

rok 2100+ komplet celý svet ovládnutý, všetky národy som podmanil a zničil, takisto aj prírodu. Potom niekomu napadlo že už nemusia znášať, ja som dostal Game Over a Svet začal odznova , s obnoviteľnými zdrojmi.. Volajte ma Amerika ! ! ! :D

+ +1 -
godfather13

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)