Happy Wheels

93%

Spuštěno: 333689x | 3,89 MB

Ovládání

Pohyb a vyrovnávání
Z
Vysednutí

Popis

Happy Wheels Jedna z trochu morbidních her, ve které se snažíte dostat skrze pomyslné bludiště s nástrahami. Ovšem není to tak jednoduché, při projíždění překážkami se vám může stát že přijdete o hlavu a to doslova. Ale na druhou stranu, dosti brutální hra alespoň ve mě vzbudila touhu zjisti jakými různými způsoby smrti se dá v ní zemřít. No vyzkoušejte sami, uvidíte že není vůbec jednoduché dojet na konec dráhy a mít všechny končetiny.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Plišák

Zadejte si do internetu totaljerkface.cz a dejte první stránku tam by jste měli na výběr všechny postavičky: děda,segway man,nezodpovědný táta,bába z nákupem,zamilovaný pár a mnohem dalších máte také nové tratě a také vymyšlené tratě od jiných hráčů jestli chcete dávat hvězdičky že se vám level líbil doporučuji registrovat se ale neni to nutné pro hraní Happy Wheels.Ale když jste zaregistrovaní můžete si vymyslet svojí vlastní dráhu.Já například nejsem zaregistrovaný a vůbec mi to nevadí...
Tato hra mě velice zaujala koukal jsem se i na pár vydeí...doporučuji skouknout ;-)
Moc mě pobavila a proto bych ji nejradši dal 6 hvězdiček z plusem ;-)

+ +15 -
Plišák

Komentáře

Rppok

67.23 sekund

mmm a to už neměl ani nohy (:

Edit 04:02: Large satan eat!!!! vemte toho co stojí na tom kolečku, nechte ho hodit alespon na jazyk, urvou se mu ruce, pak stisknete šipku dolu, nahoru, doleva! a on se sám souká po zemi (:

+ +0 -
Rppok

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům.