Happy Wheels

93%

Spuštěno: 331165x | 3,89 MB

Ovládání

Pohyb a vyrovnávání
Z
Vysednutí

Popis

Happy Wheels Jedna z trochu morbidních her, ve které se snažíte dostat skrze pomyslné bludiště s nástrahami. Ovšem není to tak jednoduché, při projíždění překážkami se vám může stát že přijdete o hlavu a to doslova. Ale na druhou stranu, dosti brutální hra alespoň ve mě vzbudila touhu zjisti jakými různými způsoby smrti se dá v ní zemřít. No vyzkoušejte sami, uvidíte že není vůbec jednoduché dojet na konec dráhy a mít všechny končetiny.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

Rppok

67.23 sekund

mmm a to už neměl ani nohy (:

Edit 04:02: Large satan eat!!!! vemte toho co stojí na tom kolečku, nechte ho hodit alespon na jazyk, urvou se mu ruce, pak stisknete šipku dolu, nahoru, doleva! a on se sám souká po zemi (:

+ +0 -
Rppok

rimor

supr ta hra je prostě fakt totálně božíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl smajl

Edit 18:20: smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsupr

+ +1 -
rimor

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům.