Defend your life! - Demo

99%

Spuštěno: 56619x | 43,39 MB

Ovládání

Popis

Defend your life! - Demo Takovou Tower Defense pařbu jako je Defend your life!, jste ještě neviděli! Nádherné herní prostředí ze světa lidského těla vás vtáhne do hry jako nikdy. Vaším úkolem bude procházet jednotlivé části lidského těla a bojovat s mikroby a jinými nepřáteli lidského těla. V úzkých cévkách budete stavět účinnou obranu v čele s bylími krvinkami a následně je vylepšovat či jim poskytnout bonus.

140. nejlepší hra

Hra vyžaduje nainstalovaný doplněk Unity 3D.

Vložit hru na stránky

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Komentáře

Redel194

Velmi hezká hra na to že je od českýchvývojářů velmi pěkná sice se najdou chyby ale to už by jsme asi chtěli mocsmajl

+ +2 -
Redel194

TučňákTheMerciful

Ačkoliv je hra dobrá a grafika je také úžasná, má celkem dost chyb... Polovina je v angličtině a polovina v češtině, což je vážně zvláštní a vývojáři by s tím rozhodně měli něco udělat... V předešlých levelech nemůžete používat věže co už jste si odemkli, u hrdinů jsem neviděl vylepšiní ''regenerace'', u hrdinů není napsáno, co vlastně 3 dané věci dělají... Jasně, chápu, že ty první 2 by pochopil každý, ale co je ta 3? Rychlost? ''Talenty'' nejsou nic moc, mohli by být lepší a delší... To je asi tak vše, co mě v tuto chvíli napadá

+ +1 -
TučňákTheMerciful

AldaVIP (administrátor)

TučňákTheMerciful:
1. polovina v angličtině a polovina v češtině? - 98% textu je česky. Kolik jiných her takového rozměru tady je česky? Navíc nic ti nebrání si přepnout do angličtiny.
2. ano 3 u hrdiny je rychlost
3. Talenty?

+ +1 -
Alda

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)