Bad Piggies

NÁŠ TIP 97%

Ovládání

Popis

Bad Piggies Představujeme vám nepřímé pokračování legendárních Angry Birds - Bad Piggies, ve kterém prasátka konečně nebudou jen za opovržení hodné žrouty, ale stanou se malými hrdiny. Cíl jejich výpravy sice až takový chrabrý není (je jím opět krádež vajec), ale jejich snaha o jeho dosažení opravdu udivuje. Nejprve však musí získat kousky mapy, která byla rozmetána po okolí. Na to ale potřebují dopravní prostředky a právě s jejich konstrukcí jim musíte pomoci. Vytvářejte nejprve jednoduchá a později složitá vozidla i letadla a pokuste se v každé z úrovní získat všechny tři hvězdičky.

Co si myslíte o této hře?

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

ľalia(klub pre všetkých)

Aká odpoveť je na toto. Ukaž, že dokážeš i kombinovat. A řekni, kolik součástek celkem (i s prasátkem) můžeš použít ve hře Bad Piggies v levelu 23. Odpověď napiš zde do políčka. (Chceme celkový počet, né počet druhů, 1 prase a 6 krabic = 7). POZOR: Musíte si zahrát hru u nás na raketce, ta má odlišné pořadí kol než jinde. Stále neviem prisť na odpoveť. plssmajlsmajl pomoc

+ +0 -
ľalia

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)