Tvé oblíbené hry

Magnetism 2

Podaří se vám dopravit objekt až do cíle? Nebude to snadné, takže musíte správně navigovat tento objekt.

Hra - Magnetism 2
Video se načítá
73%

Mission Escape - Lab

Staňte se tajným agentem v této logické adventuře a pokuste se najít cestu ven ze zabezpečené místnosti. Pokuste se v místnosti najít předměty, které by vám mohly…

Hra - Mission Escape - Lab
Video se načítá
78%

Uncontrollable

Přinášíme vám zajímavou a netradiční logickou skákačkou, ve které bude vaším úkolem dostat hlavního hrdinu v každém kole do cíle. Poradit si však budete muset nejen…

Hra - Uncontrollable
Video se načítá
83%

Gravitex

Podaří se vám správně nasměrovat všechny objekty do cíle? Nebude to snadné, protože všude bude spousta překážek, které musíte překonat.

Hra - Gravitex
Video se načítá
70%

Kilogranimals

Zvládnete vyřešit každý početní úkol v této hře? Budete omezeni časem, takže se dobře rozmyslete, které číslo označíte.

Hra - Kilogranimals
Video se načítá
60%

Magnetism

Podaří se vám dopravit objekt do cíle? Nebude to tak jednoduché, protože bude na vás čekat spousta překážek, takže se na to řádně připravte.

Hra - Magnetism
Video se načítá
65%

X Ray Detective

Staňte se soukromým detektivem a pusťte se do řešení vašeho zatím nejtěžšího případu. Abyste případ dokázali vyřešit, musíte nasbírat dostatek potřebných dokumentů…

Hra - X Ray Detective
Video se načítá
85%

Zwingo

Podaří se vám ubránit vaší pozici? Snažte se odrazit každý útok, abyste mohli postoupit do dalších levelů.

Hra - Zwingo
Video se načítá
74%

Armor Geo Queez

Myslíte si, že jste dobří v geografii? Tak ukažte co ve vás je a pokuste se odpovědět na všechny otázky v této hře. Nebude to jednoduché a také budete omezeni časem.

Hra - Armor Geo Queez
Video se načítá
72%

Hexallin

Zvládnete správně rozmístit tyto prvky tak, abyste je dobře spojili a dokončili každý level? Snažte se je spojit na co nejméně pokusů.

Hra - Hexallin
Video se načítá
76%

Star Shine 2 Puzzle Master

Máme tu pro vás druhý díl této logické hry. Cílem je najít správný úhel tak, abyste mohli označit všechny hvězdy. Jakmile je všechny označíte tak můžete postoupit…

Hra - Star Shine 2 Puzzle Master
Video se načítá
77%

Police Team Rescue

Mladou dívku unesla partička zločinců a vaším úkolem je ji zachránit. K tomu je potřeba navzájem spolupracovat mezi dvojicí policistů. Pokuste se zneškodnit zločince…

Hra - Police Team Rescue
Video se načítá
81%

Greedy Ghouls

Přežijte v tomto nehostinném prostředí dostatečně dlouho! Budete vylepšovat obranné věže a vaše zbraně, které vám pomohou!

Hra - Greedy Ghouls
Video se načítá
71%

Worms World Party

Zapařte si tuto notoricky známou hru! Cílem je zničit všechny nepřátelské červy! Budete omezeni časem, takže se nad ničím nezdržujte.

Hra - Worms World Party
Video se načítá
80%

Slither.io

Parádní hra, kde ovládáte hada a požíráte barevné kuličky. Díky nim se stáváte větší a větší. Musíte si však dávat pozor, abyste nenarazily do jiného hada.

Hra - Slither.io
Video se načítá
80%

Star Shine

Zkuste si zahrát tuto logickou hru, ve které bude vaším úkolem nasměrovat hvězdy tak, abyste je označili všechny zároveň.

Hra - Star Shine
Video se načítá
71%

Dragon Fortress

Vybudujte si vaše silné město, vytrénujte vaše bojovníky a draky! Vydejte se na výpravy za poklady! Nebude to snadné, protože bude na vás čekat spousta překážek.

Hra - Dragon Fortress
Video se načítá
76%

Tiny Airships

Zvládnete se probojovat se vzducholodí skrz nepřátelské letky? K dispozici máte obranný štít a kanon. Sestřelte co nejvíce nepřátel a snažte se dostat až na konec levelu.

Hra - Tiny Airships
Video se načítá
74%

Vase Breaker

Podaří se vám zničit všechny vázy? Musíte zamířit a pálit tak, abyste je všechny trefili na co nejméně střel. Zvládnete vyřešit každý level v této hře?

Hra - Vase Breaker
Video se načítá
70%

The Circular Blot

Podaří se vám dostat kuličku do cíle? Nebude to vůbec snadné, protože budete mít k dispozici také kuličku. Bude to náročné, takže si dávejte pozor.

Hra - The Circular Blot
Video se načítá
75%

Cantankerous Tank

Upravte si váš tank a pusťte se do ničení všeho co potkáte. Dávejte pozor, bude na vás útočit letectvo a tanky. Takže musíte dobře mířit.

Hra - Cantankerous Tank
Video se načítá
69%

Clash'N Slash

Ubraňte vaší krásnou planetu před útokem nepřátelských plavidel. Zničte je co nejrychleji a nezapomeňte vysbírat i trosky z lodí. Také budete moct vylepšovat vaše zbraně.

Hra - Clash'N Slash
Video se načítá
70%

Garden Rush

Dokážete posekat veškerou trávu na vaší zahradě? Máte omezený čas, takže se musíte snažit. Odstraňte veškerý trávník na jeden tah, abyste mohli dokončit každý level.

Hra - Garden Rush
Video se načítá
73%

Big Air Snow Show

Scooby Doo a Shaggy se chystají řádit na snowboardu a na vás bude jim pomoct získat co nejvíce bodů. Nebude to jednoduché, nejprve musíte získat rychlost, abyste…

Hra - Big Air Snow Show
Video se načítá
69%

Ping Ping Hamster

Pomozte tomuto křečkovi se dostat co nejdále to jen půjde. Budete se pohybovat pomocí lana po platformách, také vysbírejte ovoce, abyste mohli ukončit level.

Hra - Ping Ping Hamster
Video se načítá
67%

Alien Clones

Zvládnete se probojovat skrz hordy nepřátel v této hře? Nebude to snadné, protože budete pod neustálým útokem.

Hra - Alien Clones
Video se načítá
70%

Why Did The Chicken Cross...

Pomozte této slépce se dostat přes silnici. Nebude to snadné, protože všude jezdí auta a také budete muset překročit řeku a sežrat všechny červy.

Hra -  Why Did The Chicken Cross...
Video se načítá
69%

Age Of Steel

Zvládnete vybudovat silnou obranu a základnu, která vám bude poskytovat vybavení? Bude na vás útočit neustále nepřítel, takže musíte stále vylepšovat. Dokážete…

Hra - Age Of Steel
Video se načítá
78%

Pengu Defenders

Pomozte těmto tučňákům zničit všechny nepřátelské budovy. Musíte zamířit a pálit tak, abyste je sundali nejlépe na jednu až dvě rány. Podaří se vám vyhrát každý…

Hra - Pengu Defenders
Video se načítá
70%

Bugs & Cecil In Mad Dash

Pomozte známému zajíci od Warner Bros vyhrát závod přes překážky proti želvě. Musíte zdolávat překážky, abyste nasbírali co nejvíce bodů.

Hra - Bugs & Cecil In Mad Dash
Video se načítá
65%

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)