Tvé oblíbené hry

Swerve

Závodní hra, ve které jedete po cestě a pomocí klikání zatáčíte. Pokaždé, když projedete domečkem, získáte nové a rychlejší auta. Jak daleko se až dostanete?

Hra - Swerve
Video se načítá
78%

Bloodrun

Brutální hra, ve které se změníte v krvelačného zombíka potom, co vám píchnou špatnou injekci. Musíte tedy požírat lidi a také si musíte dávat pozor na policii.…

Hra - Bloodrun
Video se načítá
78%

Candy Car Escape

V této hře se v každém kole budete snažit posbírat všechny potřebné mince a hlavně se vyhnout policii. Pokud do nich narazíte, tak o mince přijdete. Budete moci…

Hra - Candy Car Escape
Video se načítá
74%

Super Bunny World

uUper hra s králíčkem, který si hraje na super maria! Vaším úkolem je dostat se co nejdále než vás pohltí nějaká nebezpečná překážka.

Hra - Super Bunny World
Video se načítá
76%

Unfreeze Penguins

Uvolněte všechny tučňáky, kteří jsou zamrzlí v ledu! Stačí, když kliknete na minimálně tři stejné tučňáky vedle sebe.

Hra - Unfreeze Penguins
Video se načítá
72%

Tori Energy Factory

V této hře budete s robotem sbírat energii! Sbírat můžete však pouze modrou energii, žlutá vám může ublížit. Hra nabízí několik herních režimů.

Hra - Tori Energy Factory
Video se načítá
76%

Euro Football Pong 2016

Vaším úkolem je vyměnit si co nejvíce míčů mezi vámi a druhým gólmanem. Musíte si však dávat pozor, abyste netrefily probíhající hráče.

Hra - Euro Football Pong 2016
Video se načítá
74%

Soccerdown Euro Cup 2016

V této hře se budete snažit projít s míčem až k bráně. V cestě vám však bude stát několik obránců, které musíte překonat. Pokud před obránci nasbíráte všechny…

Hra - Soccerdown Euro Cup 2016
Video se načítá
74%

Lumber Runner

V této hře se snažíte udržet s panáčkem co nejdéle na kládě. Musíte panáčka vyrovnávat do stran a přitom se snažit posbírat co nejvíce mincí. Za ty si pak můžete…

Hra - Lumber Runner
Video se načítá
74%

Food Stack

Jednoduchá hra, ve které na sebe budete stavět různé kusy jídla. Vybrat si můžete různé druhy, such, burger, ovoce nebo sladké dezerty. Pokuste se postavit co…

Hra - Food Stack
Video se načítá
74%

Fluffy Cuddlies

Další super spojovačka, ve které tentokrát budete spojovat stejná zvířátka pomocí čar. Opět platí pravidlo, že pro úspěšné spojení je nutné spojit minimálně tři…

Hra - Fluffy Cuddlies
Video se načítá
74%

Animal Puzzle Pop

V této hře budete odklikávat stejná zvířátka, pro zmizení musíte odkliknout minimálně tři stejná zvířátka.

Hra - Animal Puzzle Pop
Video se načítá
72%

Silly Ways to Die: Adventures

Další parádní hra s panáčky, kterým musíte zachránit život! Tentokrát však nehledáte rozdíly, ale budete se snažit překonávat v každém levelu různé překážky.

Hra - Silly Ways to Die: Adventures
Video se načítá
78%

Rhino Rink

V této hře musíte nasměrovat vždy jednoho nosorožce tak, aby nakopnul druhého stejně barevného. Utíká vám čas.

Hra - Rhino Rink
Video se načítá
74%

Hexospace

Spojujte stejné geometrivcké tvary k sobě, nejméně můžete spojit 3. Budete mít také omezený prostor, takže si dávejte pozor kam je umisťujete.

Hra - Hexospace
Video se načítá
74%

That Bomb Game

Snažte se odstranit příšerky pomocí bomby! Na začátku to bde snadné, ale později to bude náročnější. Takže vymyslete svojí strategii, kterou budete moct uplatnit i…

Hra - That Bomb Game
Video se načítá
71%

Coffee Time

Pomozte této mladé baristce připravovat kávu pro její zákazníky. Cílem je vydělat hodně peněz, takže se snažte připravit kafé co nejpřesněji.

Hra - Coffee Time
Video se načítá
60%

Slice Geom

Zvládnete vykrojit geometrický tvar tak, abyste mohli dokončit tuto logickou hru? Dávejte si pozor, protože ne pokaždé to bude stejné.

Hra - Slice Geom
Video se načítá
71%

Fish Fun

Postarejte se o rybičky ve vašem akváriu. Jakmile vyrostou tak na vás bude je prodat, abyste vidělali peníze na další věci a nové rybky.

Hra - Fish Fun
Video se načítá
71%

Smarty Bubbles

Snažte se odstřelit co nejvíce kuliček dříve, než vám spadnou dolů. Spojovat můžete minimálně tři stejně barevné kuličky.

Hra - Smarty Bubbles
Video se načítá
70%

Furious Laps

Závodní hra, ve které se snažíte objet co nejvíce kol. Rychlost se neustále zvyšuje a nesmíte narazit!

Hra - Furious Laps
Video se načítá
76%

Wright Brothers Sky Machine

Podaří se vám doletět co nejdále s bratry Wrightovými? Cílem bude doletět co nejdále s jejich letadly, které jsou velice primitivní.

Hra - Wright Brothers Sky Machine
Video se načítá
68%

Four Color

V této hře budete muset vyplnit všechna pole jednou z barev. Musíte si však dávat pozor, aby nesousedily dvě stejné barvy vedle sebe.

Hra - Four Color
Video se načítá
76%

Fireman

Podaří se vám včas připojit potrubí a uhasit oheň? Budete omezeni časem, takže neváhejte a snažte se ho co nejrychleji spojit.

Hra - Fireman
Video se načítá
70%

Super Burger Shop

Parádní hra, ve které budete prodávat burgery nebo hot dogy. Každého zákazníka se snažit obsloužit co nejrychleji nebo vám budou odcházet. Každý zákazník má také…

Hra - Super Burger Shop
Video se načítá
78%

Close Quarter Combat

Staňte se elitním vojákem v této střílečce, kde vaším úkolem bude zlikvidovat veškerý odpor. Najděte cestu do dalších míst, kde se nachází nepřátelé a zatněte jim tipec.

Hra - Close Quarter Combat
Video se načítá
81%

Santalicious

Podaří se vám spojit všechny požadované kameny v této hře? Spojit můžete minimálně tři stejné kameny. Na každé kolo máte omezený časový limit.

Hra - Santalicious
Video se načítá
70%

Space Killer

Pomozte tomuto drsnému bojovníkovi se probjovat skrz hordy nepřátel, kteří ho chtějí dostat! Hledejte klíče a dostávejte se do dalších levelů v této střílečce.

Hra - Space Killer
Video se načítá
76%

Epic Snowman

Super hra, ve které budete mít za úkol poskládat vlastního sněhuláka. Musíte však vždy dodržet požadované barvy a díly, které na sebe patří.

Hra - Epic Snowman
Video se načítá
70%

Astro Wars

Zvládnete vysbírat co nejvíce hvězdiček a co nejdéle přežít? Nebude to snadné, snažte se vyhýbat objektům, které vás zničí.

Hra - Astro Wars
Video se načítá
74%

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)