Tvé oblíbené hry

Hotel Mahjong

Další super hra, ve které budete hledat vždy dva stejné kameny a spojovat je. Některé kameny jsou však skryté a nejde je spojit. Tyto kostky musíte nejprve odkrýt.

Hra - Hotel Mahjong
Video se načítá
72%

Monkey Go Happy Stage 7

Pomůžete malé opičce s jejím těžkým úkolem? Musí najít všechny listy ze stromu a následně najít i koště pro ježibabu.

Hra - Monkey Go Happy Stage 7
Video se načítá
82%

Mahjong Everyday

Zahrajte si parádní hru, ve které budete spojovat stejné kameny. Některé kameny jsou zaskládané a nelze je použít. Podaří se vám odebrat všechny kameny?

Hra - Mahjong Everyday
Video se načítá
72%

Paper Survive

Podaří se vám s vlaštovkou doletět co nejdále to půjde? V cestě vám však bude stát mnoho různých překážek, které budete muset překonat.

Hra - Paper Survive
Video se načítá
78%

The White Hole

V této hře budete střílet kuličky, které se snaží dostat do bílého středu. Vy jim v tom musíte zabránit! Pokud získáte dostatečné množství mincí, můžete dostat bombu!

Hra - The White Hole
Video se načítá
76%

Monkey Go Happy Stage 6

Tentokrát se ocitnete s opičkou v kouzelném světě, kde musíte nakrmit poníka a princezně sehnat korunu. Podaří se vám to?

Hra - Monkey Go Happy Stage 6
Video se načítá
82%

Pirate Swap

Jednoduchá hra, ve které budete spojovat vždy tři stejné pirátské symboly. Na každé kolo máte omezený čas.

Hra - Pirate Swap
Video se načítá
72%

Monkey Go Happy Stage 5

Smutnou opičku rozesmějete pouze tak, že malé holčičce seženete medvídka. Budete však muset předtím vyluštit různé hádanky.

Hra - Monkey Go Happy Stage 5
Video se načítá
82%

Save the Monster

Máme tu další parádní postřehovku, ve které budete přeskakovat valící se kameny. Pokaždé se můžete objevit v jiném patře.

Hra - Save the Monster
Video se načítá
72%

Monkey Go Happy Stage 4

Tentokrát se s opičkami podíváme do pravěku, kde se budete snažit je rozesmát. Nejprve si musíte poradit s příšerou v jeskyni a následně s hlavolamem.

Hra - Monkey Go Happy Stage 4
Video se načítá
82%

Collect More Candy

Super hra, ve které máte za úkol pochytat co nejvíce sladkostí. V jednom režimu musíte chytat jen určité druhy a v druhém jich zase musíte chytit co nejvíce.

Hra - Collect More Candy
Video se načítá
76%

Monkey Go Happy Stage 3

Podaří se vám rozesmát smutnou opičku? Na safari budete muset rozluštit několik hádanek, aby se vám to povedlo.

Hra - Monkey Go Happy Stage 3
Video se načítá
82%

Splix.io

Další parádní io pařba, ve které tentokrát budete zabírat jednotlivé čtverce svojí barvou. Pokud narazíte do jiného hráče, zabijete ho. Musíte si však dávat pozor,…

Hra - Splix.io
Video se načítá
78%

Monkey Go Happy Stage 2

Další úroveň hry, ve které se snažíte rozesmát smutnou opičku. Tentokrát musíte dostat z věže zlého drákulu. Podaří se vám to?

Hra - Monkey Go Happy Stage 2
Video se načítá
82%

Dwarf Runner

V této hře budete utíkat s trpaslíkem a sbírat diamanty. Utíkat budete po třech cestách a přitom se musíte vyhnout všem překážkám. Za získané diamanty můžete…

Hra - Dwarf Runner
Video se načítá
74%

Goodgame BigFarm

Pro milovníky farmářských her máme výbornou zprávu - je tady nová a ještě dokonalejší hra od Good Game. Obhospodařovat budete celou farmu, kde tentokrát můžete od…

Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá
Doporučujeme 94%

Trial Rush

Parádní hra, ve které budete na motorce zdolávat náročné tratě. Tratě se budou různě klikatit a přerušovat. Za získané hvězdy se vám otevřou další tratě a nové motorky.

Hra - Trial Rush
Video se načítá
74%

Trump Has Fallen

V této hře se snažíte ubránit před útokem kandidátů na prezidenta. K obraně budete míz Donalda Trumpa, zeď nebo šíleného vědce.

Hra - Trump Has Fallen
Video se načítá
82%

Funny Monsters

Parádní hra, ve které budete spojovat vždy minimálně tři stejná monstra. V každém kole musíte získat určitý počet bodů a máte omezený počet tahů.

Hra - Funny Monsters
Video se načítá
80%

Monkey Go Happy Stage 1

Opičky jsou zpět s dalšími parádními díly! Krátká hra, ve které se snažíte dostat k robotovi, spustit ho a rozesmát tak opičku. Podaří se vám to?

Hra - Monkey Go Happy Stage 1
Video se načítá
82%

Chef Jump

V této hře se budete snažit s panáčkem přeskočit co nejvíce vržených nožů. Můžete využít i dvojskoku.

Hra - Chef Jump
Video se načítá
76%

Words Search Classic Edition

Klasická osmisměrka, kde mezi písmeny hledáte slova, která jsou vypsána v dolním řádku. Hledejte rychle, protože vám utíká čas.

Hra - Words Search Classic Edition
Video se načítá
78%

Run or die

V této hře musíte skákat z jedné plošiny na druhou a hlavně se nedotknout žádné stěny nebo nespadnout. Dostanete se co nejdále?

Hra - Run or die
Video se načítá
78%

Attack on Fatboy

Parádní akční pařba, kde budete sestřelovat nepřátelská monstra. Také se vždy utkáte s hlavním bossem. Na výběr máte dvě postavy. Každá z postav má rozdílné zbraně.

Hra - Attack on Fatboy
Video se načítá
82%

Space Buggy

Závodní hra, ve které se snažíte dostat auto z jednoho konce na druhý. Dávejte si však pozor na nebezpečné překážky a také na to, abyste se nepřetočily.

Hra - Space Buggy
Video se načítá
84%

Tanx

Parádní tanková hra, ve které budete ovládat tank a snažit se sejmout ostatní nepřátele. Hrát budete proti dalším online hráčům.

Hra - Tanx
Video se načítá
85%

SWOOOP

Super letecká hra, ve které ovládáte letadlo a létáte s ním kolem ostrova. Snažíte se nasbírat co nejvíce bodů a nenabourat. Dávejte si pozor na docházející palivo.

Hra - SWOOOP
Video se načítá
84%

Atom & Quark: Bubble Fever

V této hře budete muset léčit pacienty tak, že budete spojovat vždy stejné buňky. Pro spojení musí být minimálně tři stejné. Dávejte si pozor, protože máte omezený…

Hra - Atom & Quark: Bubble Fever
Video se načítá
76%

Atom & Quark: Farm Fever

Další parádní hra s Atomem a Quarkem! Vaším úkolem bude spojovat vždy stejnou zeleninu. Spojit můžete vždy minimálně tři stejné. Při spojení více jak tří stejných…

Hra - Atom & Quark: Farm Fever
Video se načítá
78%

Oriental dash

Klasická spojovačka, kde musíte spojit minimálně tři stejné bloky. Za spojování dostáváte body. Za tyto body pak můžete využít jeden ze tří bonusů. Hra má dva…

Hra - Oriental dash
Video se načítá
76%

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)